Heritage White Diamond Glossy Ceramic
CA$6.95/ea
SKU
839-103
More Information
| SKU | 839-103 |
|---|---|
| Weight (lbs) | 0.250000 |
| Length | 145mm - 3.34in |
| Width | 85mm - 3.34in |
| Height (Thickness) | 8mm - 0.315in |
| Material | Porcelain |
| Finish | Glossy or Polished |
| Application | Backsplash, Fireplace, Shower, Wall |
| Sealant? | No |
| Sold by piece/bundle | piece |
| Special Order | No |
| Pieces per box | 144 |
| Pieces per pallet | 6912 |

