Wedi Fundo 48x84" Centre Shower Base
CA$1,556.95/ea
SKU
WE-US9100014
More Information
| SKU | WE-US9100014 |
|---|---|
| Weight (lbs) | 34.500000 |
| Height (Thickness) | 2" |
| Length | 84" |
| Pieces per box | 1 |
| Pieces per pallet | 20 |
| Sold by piece/bundle | piece |
| Special Order | No |
| Width | 48" |









