Symphonia Oro 2x2" Satin Matte Porcelain
CA$17.95/ea
CA$17.95/sq. ft.
CA$17.95/sq. ft.
SKU
361-106
Sq. ft. per piece:
1
More Information
| SKU | 361-106 |
|---|---|
| Area | 1 |
| Weight (lbs) | 4.400000 |
| Length | 11.73 in - 298 mm |
| Width | 11.73 in - 298 mm |
| Height (Thickness) | 0.354 in - 9.0 mm |
| Mosaic Pattern | Squares |
| Material | Ceramic |
| Finish | Matte or Honed |
| Application | Backsplash, Fireplace, Floor, Shower, Shower Pan, Steam Shower, Wall |
| Sealant? | No |
| Sold by piece/bundle | piece |
| Special Order | No |
| Pieces per box | 10 |
| Square Feet per box | 10 |
| Pieces per pallet | 540 |
| Square Feet per pallet | 540 |

