8mm Standard Satin Brass Anodized Aluminum
CA$14.75/ea
SKU
DI-333-08
More Information
| SKU | DI-333-08 |
|---|---|
| Weight (lbs) | 0.500000 |
| Length | 8 ft |
| Width | 8mm - 5/16" |
| Height (Thickness) | 8mm - 5/16" |
| Trim Size | 8mm - 5/16" |
| Material | Metal |
| Application | Backsplash, Fireplace, Floor, Shower, Steam Shower, Wall |
| Sold by piece/bundle | piece |
| Special Order | No |
| Pieces per box | 25 |

