Pool Slate 4x24" Brick Paver Matte Porcelain*
CA$52.53/ea
CA$84.45/sq. ft.
CA$84.45/sq. ft.
SKU
JC-990136
Sq. ft. per piece:
0.622
More Information
| SKU | JC-990136 |
|---|---|
| Area | 0.622 |
| Weight (lbs) | 5.990000 |
| Length | 23.6 in - 600 mm |
| Width | 3.8125 in - 100 mm |
| Height (Thickness) | 0.787 in - 20 mm |
| Material | Porcelain |
| Finish | Matte or Honed |
| Application | Exterior |
| Sealant? | No |
| Sold by piece/bundle | piece |
| Special Order | Yes |
| Pieces per box | 5 |
| Square Feet per box | 3.11 |
| Pieces per pallet | 210 |
| Square Feet per pallet | 130.62 |

