Essentials Grey Cobble Rocks Mosaic Honed*
CA$43.45/ea
CA$43.45/sq. ft.
CA$43.45/sq. ft.
SKU
JC-82032
Sq. ft. per piece:
1
More Information
| SKU | JC-82032 |
|---|---|
| Area | 1 |
| Weight (lbs) | 4.050000 |
| Length | 12in |
| Width | 12in |
| Height (Thickness) | 10.5mm - 0.41in |
| Mosaic Pattern | Pebble |
| Material | Limestone |
| Finish | Matte or Honed |
| Application | Backsplash, Fireplace, Floor, Shower, Shower Pan, Wall |
| Sealant? | No |
| Sold by piece/bundle | piece |
| Special Order | Yes |
| Pieces per box | 10 |
| Square Feet per box | 10 |
| Pieces per pallet | 540 |
| Square Feet per pallet | 540 |

