Eternal Fete Zebrino Gold 18x36" Polished Marble*
CA$1,536.53/ea
CA$341.45/sq. ft.
CA$341.45/sq. ft.
SKU
JC-22121
Sq. ft. per piece:
4.5
More Information
| SKU | JC-22121 |
|---|---|
| Area | 4.5 |
| Weight (lbs) | 24.000000 |
| Length | 457.2 mm - 18 inches |
| Width | 914.4 mm - 36 inches |
| Height (Thickness) | 9.5 mm - 0.37 inches |
| Material | Marble |
| Finish | Glossy or Polished |
| Application | Backsplash, Fireplace, Floor, Shower, Steam Shower, Wall |
| Sealant? | Yes |
| Sold by piece/bundle | piece |
| Special Order | Yes |
| Pieces per box | 2 |
| Square Feet per box | 9 |
| Pieces per pallet | 68 |
| Square Feet per pallet | 306 |

