Heritage White Chair Rail 2x6" Glossy Ceramic
CA$16.95/ea
SKU
839-105
More Information
| SKU | 839-105 |
|---|---|
| Weight (lbs) | 0.370000 |
| Length | 152mm - 6in |
| Width | 51mm - 2in |
| Height (Thickness) | 8mm - 0.315in |
| Material | Ceramic |
| Finish | Glossy or Polished |
| Application | Backsplash, Fireplace, Shower, Wall |
| Sealant? | No |
| Sold by piece/bundle | piece |
| Special Order | No |
| Pieces per box | 72 |
| Pieces per pallet | 3456 |

