Impero Reale 1.25x12" Deco-Bar Honed Marble*
CA$12.95/ea
SKU
131-5002-0103-X
More Information
| SKU | 131-5002-0103-X |
|---|---|
| Weight (lbs) | 1.170000 |
| Length | 305 mm - 12.01 in |
| Width | 32 mm - 1.26 in |
| Height (Thickness) | 22 mm - 0.87 in |
| Material | Marble |
| Finish | Matte or Honed |
| Application | Backsplash, Fireplace, Floor, Shower, Steam Shower, Wall |
| Sealant? | Yes |
| Sold by piece/bundle | box |
| Special Order | Yes |
| Pieces per box | 25 |
| Pieces per pallet | 700 |

