Modern Mixer Gibson 0.75x12" Dome Terrazzo*
CA$29.25/ea
SKU
JC-51637
More Information
| SKU | JC-51637 |
|---|---|
| Weight (lbs) | 0.600000 |
| Length | 0.75 in |
| Width | 12 in |
| Height (Thickness) | 0.75 in - 19 mm |
| Material | Terrazzo |
| Finish | Glossy or Polished |
| Application | Backsplash, Fireplace, Shower, Wall |
| Sealant? | Yes |
| Sold by piece/bundle | piece |
| Special Order | Yes |
| Pieces per box | 12 |
| Pieces per pallet | 2592 |

