The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Nouveau 6 Cervino Vent 4x10"*
- Home
- Nouveau 6 Cervino Vent 4x10"*
Nouveau 6 Cervino Vent 4x10"*
More Information
| SKU | BI-ENEO18CEVENT10 |
| Weight (lbs) | 1.100000 |
| Length | 13 in |
| Width | 6 3/4 in |
| Height (Thickness) | 3/4 in |
| Material | European Oak |
| Finish | Matte or Honed |
| Application | Floor |
| Sealant? | No |
| Sold by piece/bundle | piece |
| Special Order | Yes |
| Pieces per box | 0 |
| Pieces per pallet | 0 |
|---|