Nouveau 6 Chelsea Grey Vent 4x12"*
CA$99.75/ea
SKU
BI-BYKN6EOCGVENT12
More Information
| SKU | BI-BYKN6EOCGVENT12 |
|---|---|
| Weight (lbs) | 1.100000 |
| Length | 15 in |
| Width | 6 3/4 in |
| Height (Thickness) | 3/4 in |
| Material | European Oak |
| Finish | Matte or Honed |
| Application | Floor |
| Sealant? | No |
| Sold by piece/bundle | piece |
| Special Order | Yes |
| Pieces per box | 0 |
| Pieces per pallet | 0 |

