Nouveau 7 Tribeca Reducer 48"*
CA$105.35/ea
SKU
BI-BYKRENOU7TR
More Information
| SKU | BI-BYKRENOU7TR |
|---|---|
| Weight (lbs) | 2.210000 |
| Length | 48in |
| Width | 7.5in |
| Height (Thickness) | 3/4in |
| Material | European Oak |
| Finish | Matte or Honed |
| Application | Floor |
| Sealant? | No |
| Sold by piece/bundle | piece |
| Special Order | Yes |
| Pieces per box | 0 |
| Pieces per pallet | 0 |

