Rubi Manual Tile Cutter TR-600 MAGNET*
CA$904.45/ea
SKU
RB-17907
More Information
| SKU | RB-17907 |
|---|---|
| Weight (lbs) | 31.410000 |
| Will Cut | Ceramic, Floor Tiles, Wall Tiles |
| Rip Cut Length | 24" |
| Max Cutting Thickness | 1/8" - 9/16" |
| Diagonal Cut Length | 17" x 17" |
| Includes Carry Case | Yes |
| Sold by piece/bundle | piece |
| Special Order | Yes |

