Serene Ivory 1.25x12" Deco-Bar Honed Limestone*
CA$10.95/ea
SKU
126-5002-0100-X
More Information
| SKU | 126-5002-0100-X |
|---|---|
| Weight (lbs) | 1.170000 |
| Length | 305mm - 12.01in |
| Width | 32mm - 1.26in |
| Height (Thickness) | 22mm - 0.87in |
| Material | Limestone |
| Finish | Matte or Honed |
| Application | Backsplash, Fireplace, Wall |
| Sealant? | Yes |
| Sold by piece/bundle | box |
| Special Order | Yes |
| Pieces per box | 25 |
| Pieces per pallet | 700 |

