Tierra Halo 24x24" Honed Limestone*
CA$147.25/ea
CA$36.95/sq. ft.
CA$36.95/sq. ft.
SKU
147-5000-0556-X
Sq. ft. per piece:
3.9849999993365
More Information
| SKU | 147-5000-0556-X |
|---|---|
| Area | 3.9849999993365 |
| Weight (lbs) | 32.810000 |
| Length | 610 mm - 24.02 in |
| Width | 610 mm - 24.02 in |
| Height (Thickness) | 15 mm - 0.59 in |
| Material | Limestone |
| Finish | Matte or Honed |
| Application | Fireplace, Floor, Shower, Steam Shower, Wall |
| Sealant? | Yes |
| Sold by piece/bundle | box |
| Special Order | Yes |
| Pieces per box | 2 |
| Square Feet per box | 7.969999998673 |
| Pieces per pallet | 60 |
| Square Feet per pallet | 239.09999996019 |

