Wedi Fundo Curbless 36x48" Centre Shower Base
CA$822.45/ea
SKU
WE-US9200001
More Information
| SKU | WE-US9200001 |
|---|---|
| Weight (lbs) | 13.350000 |
| Height (Thickness) | 1 1/2 in - 37.5 mm |
| Length | 36 in - 914 mm |
| Pieces per box | 1 |
| Pieces per pallet | 5 |
| Sold by piece/bundle | piece |
| Special Order | No |
| Width | 48 in - 1219 mm |









