Wedi Fundo Curbless 60x60" Centre Shower Base
CA$1,714.45/ea
SKU
WE-US9200005
More Information
| SKU | WE-US9200005 |
|---|---|
| Weight (lbs) | 25.650000 |
| Height (Thickness) | 3/4" |
| Length | 60" |
| Pieces per box | 1 |
| Pieces per pallet | 6 |
| Sold by piece/bundle | piece |
| Special Order | No |
| Width | 60" |









