Wedi Fundo 36x60" Centre Shower Base
CA$783.45/ea
SKU
WE-US9100004
More Information
| SKU | WE-US9100004 |
|---|---|
| Weight (lbs) | 14.550000 |
| Height (Thickness) | 1 37/64" |
| Length | 60" |
| Pieces per box | 1 |
| Pieces per pallet | 0 |
| Sold by piece/bundle | piece |
| Special Order | No |
| Width | 36" |









