Wedi Drain Cover Frame Linear 27" Stainless Steel
CA$219.95/ea
SKU
WE-676800061
More Information
| SKU | WE-676800061 |
|---|---|
| Weight (lbs) | 0.450000 |
| Height (Thickness) | 30mm - 0.25in |
| Length | 700mm - 28in |
| Pieces per box | 1 |
| Pieces per pallet | 0 |
| Sold by piece/bundle | piece |
| Special Order | No |
| Width | 63mm - 2.5in |

