Nouveau 6 Cervino Hardwood*
CA$199.90/ea
CA$8.65/sq. ft.
CA$8.65/sq. ft.
SKU
BI-ENEO18CE
Sq. ft. per piece:
23.11
Nouveau 6 Cervino Hardwood* is available to buy in increments of 1
More Information
| SKU | BI-ENEO18CE |
|---|---|
| Area | 23.11 |
| Weight (lbs) | 53.880000 |
| Length | Random Lengths up to 72 in |
| Width | 6.5 in |
| Height (Thickness) | 3/4 in |
| Material | European Oak |
| Finish | Wire-Brushed |
| Application | Floor |
| Sold by piece/bundle | box |
| Special Order | Yes |
| Pieces per box | 1 |
| Square Feet per box | 23.11 |
| Pieces per pallet | 45 |
| Square Feet per pallet | 1,039.95 |









