Travertine Ledgestone Silver Splitface 6x24"
CA$25.95/ea
CA$25.95/sq. ft.
CA$25.95/sq. ft.
SKU
614-73-359
Sq. ft. per piece:
1
Travertine Ledgestone Silver Splitface 6x24" is available to buy in increments of 6
More Information
| SKU | 614-73-359 |
|---|---|
| Area | 1 |
| Weight (lbs) | 9.660000 |
| Length | 150 mm - 5.91 in |
| Width | 600 mm - 23.62 in |
| Height (Thickness) | 19 mm - 0.75 in |
| Material | Travertine |
| Finish | Matte or Honed |
| Application | Fireplace, Wall |
| Sealant? | Yes |
| Sold by piece/bundle | box |
| Special Order | No |
| Pieces per box | 6 |
| Square Feet per box | 6 |
| Pieces per pallet | 240 |
| Square Feet per pallet | 240 |

