Eternal Black Tie Ballet Mosaic Polished Marble*
CA$215.04/ea
CA$302.45/sq. ft.
CA$302.45/sq. ft.
SKU
JC-22126
Sq. ft. per piece:
0.711
More Information
| SKU | JC-22126 |
|---|---|
| Area | 0.711 |
| Weight (lbs) | 3.900000 |
| Length | 311.15 mm - 12.25 inches |
| Width | 412.75 mm - 16.25 inches |
| Height (Thickness) | 9.5 mm - 0.37 inches |
| Mosaic Pattern | Specialty |
| Material | Marble |
| Finish | Glossy or Polished |
| Application | Backsplash, Fireplace, Floor, Shower, Steam Shower, Wall |
| Sealant? | Yes |
| Sold by piece/bundle | piece |
| Special Order | Yes |
| Pieces per box | 5 |
| Square Feet per box | 3.555 |
| Pieces per pallet | 405 |
| Square Feet per pallet | 287.955 |

