Eternal Debutante Tiara Mosaic Marble*
CA$132.96/ea
CA$151.95/sq. ft.
CA$151.95/sq. ft.
SKU
JC-22160
Sq. ft. per piece:
0.875
More Information
| SKU | JC-22160 |
|---|---|
| Area | 0.875 |
| Weight (lbs) | 3.400000 |
| Length | 304.8 mm - 12 inches |
| Width | 266.7 mm - 10.5 inches |
| Height (Thickness) | 10 mm - 0.39 inches |
| Mosaic Pattern | Diamond |
| Material | Marble |
| Finish | Glossy or Polished |
| Application | Backsplash, Fireplace, Floor, Shower, Steam Shower, Wall |
| Sealant? | Yes |
| Sold by piece/bundle | piece |
| Special Order | Yes |
| Pieces per box | 10 |
| Square Feet per box | 8.75 |
| Pieces per pallet | 360 |
| Square Feet per pallet | 315 |

