Eternal Derby Gallant Mosaic Honed Marble*
CA$96.95/ea
CA$96.95/sq. ft.
CA$96.95/sq. ft.
SKU
JC-22132
Sq. ft. per piece:
1
More Information
| SKU | JC-22132 |
|---|---|
| Area | 1 |
| Weight (lbs) | 5.280000 |
| Length | 304.8 mm - 12 inches |
| Width | 304.8 mm - 12 inches |
| Height (Thickness) | 10 mm - 0.39 inches |
| Mosaic Pattern | Specialty |
| Material | Marble |
| Finish | Glossy or Polished |
| Application | Backsplash, Fireplace, Floor, Shower, Shower Pan, Steam Shower, Wall |
| Sealant? | Yes |
| Sold by piece/bundle | piece |
| Special Order | Yes |
| Pieces per box | 10 |
| Square Feet per box | 10 |
| Pieces per pallet | 450 |
| Square Feet per pallet | 450 |

