Eternal Garden Party Garland 4x4" Glossy Ceramic*
CA$2.57/ea
CA$23.91/sq. ft.
CA$23.91/sq. ft.
SKU
JC-22153
Sq. ft. per piece:
0.1075
More Information
| SKU | JC-22153 |
|---|---|
| Area | 0.1075 |
| Weight (lbs) | 0.350000 |
| Length | 98.42 mm - 3.87 inches |
| Width | 98.42 mm - 3.87 inches |
| Height (Thickness) | 9 mm - 0.35 inches |
| Material | Ceramic |
| Finish | Glossy or Polished |
| Application | Backsplash, Shower, Wall |
| Sealant? | No |
| Sold by piece/bundle | piece |
| Special Order | Yes |
| Pieces per box | 56 |
| Square Feet per box | 6.02 |
| Pieces per pallet | 6272 |
| Square Feet per pallet | 674.24 |

