Eternal Masquerade Ball Chandelier Mosaic Marble*
CA$83.77/ea
CA$110.95/sq. ft.
CA$110.95/sq. ft.
SKU
JC-22131
Sq. ft. per piece:
0.755
More Information
| SKU | JC-22131 |
|---|---|
| Area | 0.755 |
| Weight (lbs) | 3.960000 |
| Length | 304.8 mm - 12 inches |
| Width | 230.12 mm - 9.06 inches |
| Height (Thickness) | 10 mm - 0.39 inches |
| Mosaic Pattern | Diamond |
| Material | Marble |
| Finish | Glossy or Polished |
| Application | Backsplash, Fireplace, Floor, Shower, Steam Shower, Wall |
| Sealant? | Yes |
| Sold by piece/bundle | piece |
| Special Order | Yes |
| Pieces per box | 10 |
| Square Feet per box | 7.55 |
| Pieces per pallet | 450 |
| Square Feet per pallet | 339.75 |

