Eternal Masquerade Ball Flair Mosaic Marble*
CA$79.27/ea
CA$80.95/sq. ft.
CA$80.95/sq. ft.
SKU
JC-22144
Sq. ft. per piece:
0.9792
More Information
| SKU | JC-22144 |
|---|---|
| Area | 0.9792 |
| Weight (lbs) | 5.290000 |
| Length | 301.62 mm - 11.87 inches |
| Width | 301.62 mm - 11.87 inches |
| Height (Thickness) | 10 mm - 0.39 inches |
| Mosaic Pattern | Triangle |
| Material | Marble |
| Finish | Glossy or Polished |
| Application | Backsplash, Fireplace, Floor, Shower, Shower Pan, Steam Shower, Wall |
| Sealant? | Yes |
| Sold by piece/bundle | piece |
| Special Order | Yes |
| Pieces per box | 10 |
| Square Feet per box | 9.792 |
| Pieces per pallet | 450 |
| Square Feet per pallet | 440.64 |

