Eternal Masquerade Ball Lilac 10x20" Polished*
CA$92.12/ea
CA$68.45/sq. ft.
CA$68.45/sq. ft.
SKU
JC-22130
Sq. ft. per piece:
1.3458
More Information
| SKU | JC-22130 |
|---|---|
| Area | 1.3458 |
| Weight (lbs) | 10.360000 |
| Length | 250.8 mm - 9.8 inches |
| Width | 498.47 mm - 19.62 inches |
| Height (Thickness) | 10 mm - 0.39 inches |
| Material | Marble |
| Finish | Glossy or Polished |
| Application | Backsplash, Fireplace, Floor, Shower, Steam Shower, Wall |
| Sealant? | Yes |
| Sold by piece/bundle | piece |
| Special Order | Yes |
| Pieces per box | 5 |
| Square Feet per box | 6.729 |
| Pieces per pallet | 150 |
| Square Feet per pallet | 201.87 |

