Eternal Matinee Curtain Call Mosaic Polished*
CA$92.70/ea
CA$178.44/sq. ft.
CA$178.44/sq. ft.
SKU
JC-22128
Sq. ft. per piece:
0.5195
More Information
| SKU | JC-22128 |
|---|---|
| Area | 0.5195 |
| Weight (lbs) | 2.600000 |
| Length | 241.3 mm - 9.5 inches |
| Width | 200 mm - 7.87 inches |
| Height (Thickness) | 9.5 mm - 0.37 inches |
| Mosaic Pattern | Specialty |
| Material | Marble |
| Finish | Glossy or Polished |
| Application | Backsplash, Fireplace, Floor, Shower, Steam Shower, Wall |
| Sealant? | Yes |
| Sold by piece/bundle | piece |
| Special Order | Yes |
| Pieces per box | 5 |
| Square Feet per box | 2.5975 |
| Pieces per pallet | 405 |
| Square Feet per pallet | 210.3975 |

