Hydrogen 8 Cumulus Cloud Reducer 8ft Luxury Vinyl*
CA$58.95/ea
SKU
BI-BYKHY8RECC
More Information
| SKU | BI-BYKHY8RECC |
|---|---|
| Weight (lbs) | 2.210000 |
| Length | 2400 mm - 94.49 in |
| Width | 44 mm - 1.73 in |
| Height (Thickness) | 11 mm - 0.43 in |
| Material | SPC |
| Finish | Matte or Honed |
| Application | Floor |
| Sealant? | No |
| Sold by piece/bundle | piece |
| Special Order | Yes |
| Pieces per box | 6 |
| Pieces per pallet | 400 |

