Hydrogen 8 Ether Essence Stairnose 6ft Vinyl
CA$78.95/ea
SKU
BI-BYKHY8STEE
More Information
| SKU | BI-BYKHY8STEE |
|---|---|
| Weight (lbs) | 6.610000 |
| Length | 1750 mm - 68.9 in |
| Width | 158 mm - 6.22 in |
| Height (Thickness) | 26 mm - 1.02 in |
| Material | SPC |
| Finish | Matte or Honed |
| Application | Floor |
| Sealant? | No |
| Sold by piece/bundle | piece |
| Special Order | No |
| Pieces per box | 4 |
| Pieces per pallet | 80 |

